Επείγουσα ανακοίνωση

Παρακαλούνται οι φοιτητές του ΠΜΣ να καταθέσουν μέχρι την Παρασκευή 28/9/2012 την πρώτη δόση εγγραφής του φοιτητή (900 ευρώ) στο παρακάτω λογαριασμό:

Τράπεζα Πειραιώς 52 4605 8309 891

Στο σχετικό έγγραφο κατάθεσης πρέπει να αναφέρονται το Ονοματεπώνυμο του φοιτητή για λογαριασμό του οποίου κατατίθεται το ποσό.

Για κάθε επιπρόσθετη πληροφορία παρακαλούμε να απευθύνεστε στη γραμματεία του ΠΜΣ στο τηλέφωνο 2510 462 214 και στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .

Τις επόμενες ημέρες θα γνωστοποιηθούν στους φοιτητές το πρόγραμμα μαθημάτων, καθώς επίσης και η εναρκτήρια εκδήλωση.